Informējam, ka šajā Informatīvajā sistēmā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Informatīvās sistēmas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti. Turpinot lietot šo Informatīvo sistēmu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.


Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Rumānija

No 2018. gada 1. līdz 5. martam mūsu skolas skolotāji devās sadarbības vizītē uz Rumāniju, kuras ietvaors:

  • Tika aktīvi plānots turpmākais projekta realizēšanas ceļš;
  • Iepazītas sadarbības skolas;
  • Iepazīts  Rumānijas UNESCO mantojums.

Šajā vizītē piedalījās mūsu skolas projekta koordinatore Antra Balode un skolotājas: Dzintra Lazda, Svetlana Švabe, Sondra Beitāne.

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru