Informējam, ka šajā Informatīvajā sistēmā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Informatīvās sistēmas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti. Turpinot lietot šo Informatīvo sistēmu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.


Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Futbols

Trešdien, 11. septembrī Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskolas futbola komanda 4. un 5. klašu konkurencē piedalījās futbola sacensībās Rīgas 93. vidusskolas stadiona futbola laukumā, šajā apakšgrupā piedalījās vēl 3 skolas, tai skaitā Rīgas 93. vidusskola, Rīgas 92. vidusskola un Rīgas 88. vidusskola.

Spēle notika 2x8min, kā arī sacensības tiesāja 2 kvalificēti futbola tiesneši, laukumā komandas sastāvs tika noteikts 6+1 spēlētājs.

Sīvā cīņā pirmo spēli uzvarējām ar rezultātu 5:0, kā arī otrajā spēlē guvām uz varu ar rezultātu 6:0, taču trešā spēle bija neizšķirts, ar rezultātu 1:1, ar Rīgas 88. vidusskolu, Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskola kopvērtējumā, tomēr piekāpās un uz finālsacensību atlasi netika.

Izsakām lielu pateicību spēcīgajam komandas sastāvam, kuru veidoja 3.-5. klases puiši, kā arī komandas pārstāvim sporta organizatoram Emīlam Robertam Glīzdem. 

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru