2017.gada 26.aprīlī Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskolā viesojās Rīgas mērs Nils Ušakovs. Sarunā ar skolēniem viņš pastāstīja par Rīgas domes iecerēm skolas tālākai attīstībai. Skolā šovasar tiks veikts aktu zāles remonts, bet  nākamgad sporta zāles remonts, kā arī 2018.-2019. gados izbūvēs pilnvērtīgu stadionu. Skolēniem Rīgas mērs novēlēja čakli mācīties, pilnveidoties un aktīvi iesaistīties sabiedriskajā dzīvē.

 Sadarbības līgumi: meitenes, zēni, pusaudzes, pusaudži.

   

2015./16. mācību gads Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskolā bija bagāts ar jaunām iespējām un izaicinājumiem. Daudzi skolotāji apguva prasmes strādāt eTwining vidē.

Šodien tika zināmi konkursa „Nacionālā eTwinning balva 2016” finālisti!

Priecājamies par skolotāju Irinu Solončuku un visiem skolēniem, kuri aktīvi darbojās projektā “Online Identity – cultural differences and similarities”

http://www.etwinning.lv/jaunums/zinami-konkursa-nacionala-etwinning-balva-2016-finalisti

KAS JĀZINA PAR SKOLĒNA E-KARTI !

Skolēna e karte ir skolēna apliecība Rīgas pilsētas pašvaldībā. Kartes izgatavo Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas satiksme". Uz kartes jābūt izglītības iestādes direktora parakstam un uzlīmētai hologrammai ar klases numuru.

Jaunas Skolēna e kartes obligāti jāsaņem skolēniem, uzsākot mācības 1.klasē, 5.klasē, 10.klasē, kā arī ģimnāziju 7.klasē.

Skolēnu e kartes piesaka elektroniski vietnē www.eriga.lv. vai arī Rīgas satiksmes klientu apkalpošanas centros, līdzi ņemot personas apliecinošu dokumentu.

Aivadītajā piektdienā Rīgas Rīnūžu un Purvciema vidusskolu sporta zālēs risinājās Rīgas bērnu un jauniešu telpu futbola turnīra trešā kārta, pēc kuras noskaidrojās visi ceturtdaļfinālu pāri, kuru ietvaros astoņas komandas turpinās cīņu par Latvijas galvaspilsētas labākās skolas titulu. Cīņās par vietu pusfinālā 18. martā Rīgas 80. vidusskolā spēkus samēros Rīgas 92. vidusskola un Rīgas Purvciema vidusskola, Rīgas 60. vidusskola un Rīgas 10. vidusskola, Rīgas 80. vidusskola un Rīgas 49. vidusskola, kā arī Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskola un Rīgas Rīnūžu vidusskola.

Pirms priekšsacīkšu noslēdzošās jeb trešās kārtas vissaspringtākā situācija bija A grupā, kur reālas izredzes uz vietu labāko divu komandu starpā saglabāja trīs pretendentes. Tomēr, svinot ļoti pārliecinošas uzvaras, kārotās ceļazīmes nopelnīja 92. vidusskola un 10. vidusskola. Pirmā, pateicoties četriem Alena Indāra un trim Andreja Evstafjeva, ar rezultātu 11:2 sagrāva 25. vidusskolu, kamēr 10. vidusskola ar 15:2 sagrāva 21. vidusskolu, sešus vārtu gūstot Aleksandram Vaguščenko.

B apakšgrupā ar trim uzvarām atlases turnīru pabeidza līdere 60. vidusskola, kas trešās kārtas duelī ļoti rezultatīvā cīniņā ar 11:8 pārspēja 89. vidusskolu (septiņi vārti uzvarētāju rindās Igoram Kovaļkovam), bet otrajā pozīcijā grupā finišēja Rīgas Purvciema vidusskola, kas guva tehnisko uzvaru pār Rīgas Valsts 1.ģimnāziju.

C un D grupās jau iepriekš bija zināmas visas četras divu labāko vietu ieguvējas, tādēļ atlika vien nokārtot formalitātes, lai noskaidrotu galīgo izvietojumu turnīra tabulā. C apakšgrupas līderu cīņā Rīgas 49. vidusskola ar 8:5 uzveica Rīgas Rīnūžu vidusskolu (trīs vārti uzvarētāju rindās Haraldam Grotānam), savukārt D grupā četri Artjoma Kozlovska rezultatīvi raidījumi sekmēja Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskolas triumfu pār 80. vidusskolu - 6:4. Jau iepriekš pat teorētiskas izredzes kvalificēties ceturtdaļfinālam šajās grupās bija zaudējušas attiecīgi Rīgas Pļavnieku ģimnāzija un 72. vidusskola, kā arī Rīgas Daugavgrīvas vidusskola un 93. vidusskola.

Par atlases turnīra rezultatīvākajiem spēlētājiem kļuva kopumā 11 vārtus guvušie A.Kozlovskis un Rīgas Rīnūžu vidusskolas pārstāvis Artjoms Daskevičs. Savukārt komandu vērtējumā visbiežāk sāncenšu vārtsargus sarūgtināja 49. vidusskola, kas trijās spēlēs guva 36 vārtus.

Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) organizētais turnīrs notiek ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta un augstskolas RISEBA atbalstu.

 

Sveicam mūsu sportistus!

 

Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskolas administrācija izsaka lielu pateicību visiem skolēniem un viņu ģimenēm, kā arī kolektīvam, par aktīvu piedalīšanos izglītības atbalsta programmā "Savai skolai".

Tikai kopā mēs varam pilnveidot mūsu skolu!

Uzmanību, uzmanību!

Starptautiskais matemātikas konkurss "Ķengurs" tuvojas!

2016. gada 24. martā

″Ķengurs″ – tas ir masveida starptautiskais matemātikas konkurss-spēle ar devīzi "Matemātika visiem". Tagad konkurss ir oficiāli pārstāvēts arī Latvijā! Latvijas skolēni kopā ar skolēniem visā pasaulē vienlaicīgi sacentīsies matemātikas zināšanās.

Matemātikas konkurss ir īstas sacensības. Tā mērķis ir parādīt matemātikas aizraujošās īpašības, sniegt iespēju sajust prieku no intelektuālās piepūles un no pirmajām, kaut arī mazām, uzvarām un atklājumiem.

Ik gadu papildinās konkursa dalībnieku rindas. Dažu gadu laikā dalībnieku skaits no Latvijas ir sasniedzis 15 tūkstošus, bet kopumā konkursā piedalās vairāk kā 6 miljoni skolēnu no 69 pasaules valstīm. Konkurss notiek latviešu, krievu un angļu valodā.

Piedalies arī Tu! Piesakies pie savas matemātikas skolotājas vai skolotājas Dz.Lazdas līdz š. g. 19.martam.

http://www.kengurs.lv/