Informējam, ka šajā Informatīvajā sistēmā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Informatīvās sistēmas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti. Turpinot lietot šo Informatīvo sistēmu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

 
Rīgas domes Labklājības departamenta sagatavoto informāciju – bukletu par Rīgas pilsētas pašvaldības daudzbērnu ģimeņu reģistru, kas uzsāk darbību no 01.05.2018.
 
Rīga pilsētas pašvaldības daudzbērnu ģimeņu reģistrs  ir datubāze, kurā tiek apkopoti dati par Rīgas pilsētas pašvaldības teritorijā dzīvesvietu deklarējušām un Reģistrā reģistrētajām daudzbērnu ģimenēm.
 

Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskolā sports ir cieņā.  Eiropas sporta nedēļa tika atklāta ar "Olimpisko dienu - 2017".

Visu nedēļu 23. - 29.septembrim gan skolēni, gan skolotāji aktīvi piedalījāš dažādās sporta aktivitātēs.

Īpaši cīņa bija starp klasēm futbolā un tautasbumbā, kurā cīnījās skolotāji ar 12.klases skolēniem.

 

Skolēnu sveiciens!

Ar darbu tev ir pilnas rokas,
Ar labiem vārdiem pilna sirds.
Ik zars no tava dzīves koka,
Tik brīnumjaukos ziedos mirdz.

Tu pasmaidi, ja skauģi gadus skaita,
Un neskumsti, ja matos sarma krīt.
Tu esi cildena un tāpēc vienmēr skaista,
Jo sirds un dvēsele tev krūtīs mīt.
Ej saules taku laimīga un stalta,
Nes saujās prieku, gaismu citiem dod –
Lai šeit, pie tava sadraudzības galda
Ikviens no mums sev gaišu prieku rod.

/A.Rode/

 

Sirsnīgi sveicieni topošajiem, esošajiem un bijušajiem

skolotājiem Skolotāju dienā !

Ieskats Skolotāju dienas pasākumos:

Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskola

 

2017.gada 26.aprīlī Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskolā viesojās Rīgas mērs Nils Ušakovs. Sarunā ar skolēniem viņš pastāstīja par Rīgas domes iecerēm skolas tālākai attīstībai. Skolā šovasar tiks veikts aktu zāles remonts, bet  nākamgad sporta zāles remonts, kā arī 2018.-2019. gados izbūvēs pilnvērtīgu stadionu. Skolēniem Rīgas mērs novēlēja čakli mācīties, pilnveidoties un aktīvi iesaistīties sabiedriskajā dzīvē.

 Sadarbības līgumi: meitenes, zēni, pusaudzes, pusaudži.

   

2015./16. mācību gads Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskolā bija bagāts ar jaunām iespējām un izaicinājumiem. Daudzi skolotāji apguva prasmes strādāt eTwining vidē.

Šodien tika zināmi konkursa „Nacionālā eTwinning balva 2016” finālisti!

Priecājamies par skolotāju Irinu Solončuku un visiem skolēniem, kuri aktīvi darbojās projektā “Online Identity – cultural differences and similarities”

http://www.etwinning.lv/jaunums/zinami-konkursa-nacionala-etwinning-balva-2016-finalisti

KAS JĀZINA PAR SKOLĒNA E-KARTI !

Skolēna e karte ir skolēna apliecība Rīgas pilsētas pašvaldībā. Kartes izgatavo Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas satiksme". Uz kartes jābūt izglītības iestādes direktora parakstam un uzlīmētai hologrammai ar klases numuru.

Jaunas Skolēna e kartes obligāti jāsaņem skolēniem, uzsākot mācības 1.klasē, 5.klasē, 10.klasē, kā arī ģimnāziju 7.klasē.

Skolēnu e kartes piesaka elektroniski vietnē www.eriga.lv. vai arī Rīgas satiksmes klientu apkalpošanas centros, līdzi ņemot personas apliecinošu dokumentu.