Informējam, ka šajā Informatīvajā sistēmā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Informatīvās sistēmas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti. Turpinot lietot šo Informatīvo sistēmu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.


Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskolas intrešu izglītības nodarbību saraksts 2018./2019.m.g.

Kolektīva / Pulciņa nosaukums

Atbildīgais skolotājs

Darba grafiks

Tautas deju kolektīvs "Sprīdītis"
(AK020107)
1. - 2. klašu grupa

R. Calmane Otrdienas - 14.20 - 15.00
Ceturtdienas - 14.20 - 15.00

Tautas deju kolektīvs "Sprīdītis"
(AK020107)
3. - 4. klašu grupa

R. Calmane Otrdienas - 15.50 - 16.30
Ceturtdienas - 15.50 - 16.30

Mūsdienu deja "Rietumvējš"
(AK020200)

R. Calmane Ceturtdienas - 16.35 - 18.00

Koris
(AK010102)
1. - 4. klašu grupa

S. Beitāne Pirmdienas - 15.05 - 16.30
Trešdienas - 08.00 - 08.40
Trešdienas - 13.35 - 15.00
Piektdienas - 08.00 - 08.40

Sarīkojuma / balles dejas "Menuets"
(AK020500)

R. Calmane Pirmdienas - 12.35 - 15.00
Otrdienas - 15.05 - 15.45
Otrdienas - 16.35 - 17.10

Slidošana
(AS029999)

E. Diļevka Otrdienas - 08.00 - 9.00
Otrdienas - 12.45 - 13.45
Ceturtdienas - 13.00 - 14.00

Daiļslidošana
(AS029999)

K. Kauliņa Otrdienas - 08.00 - 9.00
Otrdienas - 12.45 - 13.45
Ceturtdienas - 13.00 - 14.00

Vieglatlētika
(AS020100)
1. - 2. klašu grupa

O. Ksenzova Pirmdienas - 14.20 - 15.00
Ceturtdienas - 13.35 - 14.15

Vieglatlētika
(AS020100)
3. - 4. klašu grupa

E. Filipsone Otrdienas - 14.20 - 15.00
Ceturtdienas - 15.05 - 15.45
Piektdienas - 14.20 - 15.00

Vieglatlētika
(AS020100)
5. - 6. klašu grupa

E. Diļevka Piektdienas - 16.00 - 17.20

Vieglatlētika
(AS020100)
7. - 9. klašu grupa

E. Filipsone Otrdienas - 15.05 - 16.30
Ceturtdienas - 15.50 - 16.30

Vokālais ansamblis "Kaļinuška"
(AK010202)
1. - 2. klašu grupa

M. Glagoļeva Otrdienas - 15.05 - 15.45
Ceturtdienas - 14.20 - 15.00

Vokālais ansamblis "Kaļinuška"
(AK010202)
3. - 4. klašu grupa

M. Glagoļeva Otrdiena - 12.45 - 14.15
Ceturtdiena - 12.35 - 14.15

Vokālais ansambils
(AK010203)
5. - 9. klašu grupa

S. Beitāne Trešdienas - 15.05 - 15.45

Sergeja Žoltoka piemiņas istabas jauniešu klubs "33"
(AC000400)

V. Pluča Pirmdiena - 15.05 - 16.30
Otrdiena - 14.20 - 16.30

Teātra studija "Pīļuks"
(AK040100)

M. Bidere  

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru