Volejbols

2019. gada 8. oktobrī (otrdien) notika Volejbola starp skolu sacensības vidusskolēnu grupā zēniem, Rīgas Lietuviešu vidusskolā pulcējās dažādu skolu volejbola komandas, tajā skaitā dalību un konkurenci sastādīja Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskola.

Pirmajā spēlē mūsu konkurenti bija Rīgas Ķengaraga vidusskola, kur pirmajā setā piekāpāmies ar rezultātu 15:10, otrajā setā 15:13, otrā spēle notika pret Rīgas 72. vidusskolu, kur bija spēcīga komanda un pirmo setu piekāpāmies ar rezultātu 15:5 un otro ar 15:2, trešā spēle likās bija pret visspēcīgāko komandu turnīrā, jo visas spēles bija uzvarējuši un parādījuši savu dominanci sacensībās Rīgas Lietuviešu vidusskola, taču Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskola parādīja to, ka ir spējīgi ar konkurēt ar visspēcīgākajām komandām, taču piekāpāmies ar rezultātu pirmajā setā 20:18 un otrajā 15:10. Kļūdas mūsu starpā zināmas un turpinām strādāt. Kaut piekāpāmies volejbola sacensībās, tomēr esam gandarīti par paveikto darbu un turpinām mācīties izaugsmes vārdā.

Spēles notika līdz 15 punktiem, neizšķirta gadījumā 3 sets līdz 11 punktiem ar 2 punktu pārsvaru.

Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskola lielu pateicību izsaka komandas sastāvam Ērikam, Artūram, Dānielam, Jurijam, Rostislavam, Artūram, Svetoslavam, Ivaram, Aleksandram, Iļjam, kā arī pateicība sporta darba organizatoram Emīlam Robertam Glīzdem.