Volejbols

Šā gada 15. oktobrī notika Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta rīkotās starpskolu sacensības, kas notika Rīgas 72. vidusskolā, vidusskolēnu meiteņu konkurencē apakšgrupā piedalījās arī citas skolas kā Rīgas 92. vidusskola un to starpā dalību un konkurenci sastādīja arī Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskola.

Pirmajā spēle notika pret Rīgas 92. vidusskolu, kur pirmo setu piekāpāmies ar rezultātu 21:11, taču otro setu uzvarējām ar rezultātu 15:21, kā rezultātā bija nepieciešams 3 sets, kur piekāpāmies pretiniekiem ar rezultātu 15:5, gala rezultātā 2:1, otrā spēle notika pret Rīgas 72. vidusskolu, kur sastapāmies ar ļoti spēcīgu komandu, pirmajā setā piekāpāmies ar rezultātu 21:11 un otrajā 21:12, beigu rezultātā 2:0.

Volejbola spēle tika organizēta pirmajos divos setos ar rezultātiem līdz 21 punktam, bet 3 seta nepieciešamības gadījumā, tas tika organizēts līdz 15 punktiem un ar 2 punktu pārsvaru.

Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskola lielu pateicību izsaka komandai, kā arī sporta darba organizatoram Emīlam Robertam Glīzdem.

Meitenes atzīst un izprot kļūdas, kas tika pieļautas turnīra laikā un trenēsimies augstāku mērķu sasniegšanā. Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskola saprot, ka šajās sacensībās piekāpāmies skolām, tomēr konkurence tika sastādīta un lepojas ar saviem audzēkņiem, kas pastāvēja par skolas vārdu sacensībās.